אודות קומטה

למה Comete?

קומטה

עבודת יד

כל אחד ואחד מהמוצרים של קומטה הורכב בעבודת יד, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים ביותר עם הרבה אהבה ותשומת לב. בכל אחד מהפריטים הושקעה מחשבה רבה ועיצוב יחודי הפונה לגברים ומתאים לעולמות תוכן שונים בינהם ספורט, נהיגה, שיט ועוד.

קומטה

איכות גבוהה ועמידות

אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המוצר הטוב, הייחודי והאיכותי ביותר!

כל תכשיטי קומטה מיוצרים מחומרים איכותיים במיוחד כגון כסף סטרלינג 925, לטקס, פלדת אל חלד ועוד. רמת הגימור של המוצרים גבוהה ומקצועית- מוצרי קומטה מצופים ברודיום אשר שומר על צבעו המקורי של התכשיט. פלדת אל חלד, ממנה מיוצרים רוב מוצרי קומטה, הינה הפלדה האיכותית בעולם כשאחד מיתרונותיה הבולטים הוא שהיא אינה מתחמצנת, חסינה ושומרת על צבעה המקורי. 

קומטה

אריזה יוקרתית

כל מוצרי קומטה מגיעים באריזה יוקרתית ומעוצבת – קופסת עץ אשר עוצבה במיוחד למוצרי קומטה ושקית מתנה ממותגת.

קומטה

שירות אישי והתאמת מידה

כל לקוח חשוב לנו מאוד ולכן אנו משקיעים מאמצים רבים במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. בקומטה אתם לא צריכים לדאוג!
ניתן לבצע התאמה אישית של כל תכשיט למידת הלקוח. אנו משתדלים לתת מענה לכל בקשה מיוחדת בין אם ביצוע התאמות, תוספות או כל דבר שנוכל לסייע בו.

קומטה

אחריות

כל מוצרי קומטה מגיעים עם אחריות בינלאומית לתקופה של שנה. גם אחרי שנה אנחנו עדין כאן בשבילכם לכל בקשה או תיקון.

מי אנחנו?

Comete הינו מותג תכשיטים איטלקי שהוקם ב-1996 בעיר ויצ'נזה שבאיטליה. המותג משתייך לקבוצת MURARO LORARO אליה שייך  בין השאר גם המותג BARAKA.
מותגי הקבוצה משווקים בכ-40 מדינות ברחבי העולם. היבואן הרישמי של המותג בישראל הינה קבוצת רולטיים אשר מעניקה אחריות בינלאומית לכל המוצרים ושירות אישי הכולל התאמות מידה, חריטות ובקשות מיוחדות.

קצת על המוצרים שלנו...

כל אחד ואחד מהמוצרים של קומטה הורכב בעבודת יד, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים ביותר עם הרבה אהבה ותשומת לב. בכל אחד מהפריטים הושקעה מחשבה רבה ועיצוב יחודי הפונה לגברים ומתאים לעולמות תוכן שונים בניהם ספורט, נהיגה, שיט ועוד.

בקומטה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המוצר הטוב, הייחודי והאיכותי ביותר!

כל תכשיטי קומטה מיוצרים מחומרים איכותיים במיוחד כגון כסף סטרלינג 925, לטקס, פלדת אל חלד ועוד. רמת הגימור של המוצרים גבוהה ומקצועית- מוצרי קומטה מצופים ברודיום אשר שומר על צבעו המקורי של התכשיט. פלדת אל חלד, ממנה מיוצרים רוב מוצרי קומטה, הינה הפלדה האיכותית בעולם כשאחד מיתרונותיה הבולטים הוא שהיא אינה מתחמצנת, חסינה מאוד ושומרת על צבעה המקורי. 

כל מוצרי קומטה מגיעים באריזה יוקרתית ומעוצבת.

חושבים על כל פרט ופרט